Zagrajmy Razem

Zagrajmy Razem

Zagrajmy Razem 10 stycznia 2016 roku !

Dla Pediatrii i Godnej Opieki Medycznej Seniorów


Drodzy Przyjaciele
Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 Miejski Sztab 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świebodzicach z siedzibą w Publicznym Gimnazjum nr 2 ul. Mieszka Starego 4
 zaprasza mieszkańców Świebodzic i regionu
do wspólnego grania, do 24. Finału.
Honorowy Patronat nad imprezą objął po raz kolejny burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz , a cała impreza odbędzie się w gościnnych murach hali widowiskowo-sportowej  OSiR  . Na ulicach miasta kwestować będzie  z pięknymi kolorowymi puszkami 110 wolontariuszy ze wszystkich  świebodzickich szkół.
Od lat  nasz Sztab wspiera też fantastyczna grupa młodzieży ze Starych Bogaczowic pod opieką  p. Bogusi Korzeniowskiej.
  Z dumą  podkreślamy , że Świebodzickie Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od kilkunastu wpisują się w kulturalny i charytatywny klimat życia miasta, promując jego wizerunek na mapie Polski. Wszystko to za sprawą wspaniałej świebodzickiej młodzieży i ogromnej grupy ludzi dobrej woli znajdujących radość w pomaganiu innym.

Nasz świebodzicki Szpital Mikulicz może pochwalić się najnowocześniejszym sprzętem medycznym przekazanym przez Fundację WOŚP. W 2013 roku oddział geriatrii otrzymał wsparcie o wartości ponad 260 tys. W tym roku  czekamy na wysokiej klasy ultrasonograf do diagnostyki osób starszych , pompy infuzyjne oraz sprzęt pomocniczy.

A co w Sztabie ? Tak, tak już dobiegają końca prace nad 8 godzinnym programem artystycznym Finału, dopinamy atrakcje towarzyszące naszej akcji i jak co roku startujemy o 13.00 . Oj , będzie się działo! Bo w Świebodzicach „ mierzymy wysoko” .

Będziemy bić rekord w budowaniu Wież Pozytywnej Energii , będziemy wypełniać kolorami Balony Radości , będzie też orkiestrowe malowanie twarzy oraz wiele innych atrakcji dla maluchów, rodziców, całych rodzin.
Już napływają do Sztabu pierwsze dary na licytacje, biżuteria, obrazy, vouchery do salonów kosmetycznych oraz Poradni Novum, przeloty szybowcami z Towarzystwa Lotniczego Świebodzice, przejazdy samochodami wyścigowymi ( po raz pierwszy grają z nami wspaniali kierowcy z Bielawy ), torty ( m. innymi z Cukierni A. Mróz ), płyty z koncertów  Przystanku Woodstock , gadżety Fundacji WOŚP ( kalendarze, koszulki, kubki, torby, wydawnictwa , zegary ).
Czekamy w Sztabie na Państwa wsparcie w formie rzeczowej , w pracy własnych rąk, w ciekawych pomysłach. Po prostu bądźcie z nami , bo warto to zrobić dla innych.

Z Okazji Nowego Roku 2016
życzymy wszystkim cudownego czasu Radości i Serdeczności z obcowania z bliskimi ,
czasu bez trosk i zmartwień , czasu wypełnionego miłością do drugiego człowieka.


Sztab 24. Finału WOŚP Świebodzice
 

Dodaj komentarz