Podsumowanie 22 Finału!

Podsumowanie 22 Finału!

Szefowa Sztabu 22. Finału WOŚP w Świebodzicach, słów kilka o naszym Finale

"Jakie to piękne uczucie, kiedy wszystkie serca biją w takim samym rytmie, bez względu na wiek, status społeczny, światopogląd. Nie byłoby to możliwe bez takich działań, jakie podejmuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dziękujemy WOŚP i Sztabowi w Świebodzicach za możliwość dzielenia się sercem z innymi i za takie zjednoczenie Polaków".

To jeden z wpisów w naszej Kronice Finałów z 2007 roku (XV Finał). Oddaje on wszystko, co dotyczy klimatu, emocjonalnej siły tej styczniowej niedzieli. 22 Finał w Świebodzicach jeszcze w nam " w duszy gra" pełen wzajemnej serdeczności, miłości i radości płynącej z dawania siebie innym pozostającym w potrzebie.

I za to pragnę wszystkim mieszkańcom Świebodzic podziękować, bo dzięki Wam nasze miasto "świeci " na mapie Polski szczególnym blaskiem. Potrzeba czynienia dobra uskrzydla, dodaje człowiekowi wewnętrznego blasku i tego nam potrzeba. Tu w Świebodzicach mamy wspaniałą młodzież, która może być przykładem dla rówieśników w innych miastach. Nasz Finał przebiegał bez żadnych incydentów, a 120 wolontariuszy stanęło na wysokości zadania. Dziękuję Wam i Waszym pomocnikom. Byliście wspaniali!

Nie byłoby naszego sukcesu bez grona oddanych przyjaciół, na których  zawsze mogę liczyć i którzy nie boją się żadnej pracy. Rozumiemy się bez słów i świetnie uzupełniamy, dlatego wystarczy hasło" gramy dalej" i cała machina rusza pełną parą. Nasze Finały mają charakter familijny i pokoleniowy, przybywa nam przyjaciół Orkiestry. Za sukces uważam to, że z roku na rok działamy  lepiej; sprawnej organizacji i logistyki mogą nam pozazdrościć inni.

Dziękuję wszystkim, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo; policji, straży miejskiej, strażakom, Grupie Beta, Ochotniczej Grupie Ratowniczej, lekarzom i pielęgniarkom. Dziękuję władzom miasta Świebodzice i Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za współpracę i wszystkie serdeczności.

Na zakończenie dziękuję mojemu Sztabowi za wsparcie,  oddanie i cierpliwość wobec szefowej.

Z góry przepraszam za wszelkie niedogodności, błędy organizacyjne naszych działań. Oczekujemy na wskazówki i uwagi, każda będzie dla nas cenna.

22.Finał nie zakończył się myślę dla nas, bo ciągle jego klimat i przebieg można śledzić na facebooku i naszej stronie.

Sie ma! Szefowa Sztabu Zofia Marek Do zobaczenia za rok!!

Dodaj komentarz