Do napisania tych kilku słów do Was zmobilizował mnie dzisiejszy poranek, kiedy podpisywałam Wasze rozliczenia wolontariuszy. Ogarnęło mnie nie tylko wzruszenie , ale i duma!!

To Wy jesteście „ sercem” i źródłem tej, jak mówi Jurek Owsiak, „letniej zadymy w zimowa niedzielę”. Każda Wasza puszka pełna była nie tylko pieniędzy ( uzbieraliście sami ponad 35 tysięcy złotych!!!) , ale przede wszystkim dobra, wrażliwości na potrzeby innych. Dzięki Wam w Świebodzicach Orkiestra zagrała pełną parą , to Wy dajecie nam dorosłym „powera” do realizacji wszystkich dodatkowych atrakcji Finału i programu.

Pokazaliście klasę, kulturę, jednocześnie świetnie się przy tym bawiliście. Stawiajcie sobie wysoko życiowa poprzeczkę, bo jesteście nie tylko młodzi, piękni duchem , ale macie w sobie ogromny potencjał. Szkoda , że my dorośli nie zawsze to dostrzegamy

Życzę Wam zasłużonego wypoczynku po trudach semestru, odwiedzajcie nasza stronę, piszcie maile, dzielcie się swoimi wrażeniami , niech klimat „tej letniej zadymy” jeszcze trwa!!!

Z pozdrowieniami!!

Szef Sztabu Zofia Marek

Siema! Do zobaczenia na 23 Finale 11 stycznia 2015 roku i…na Przystanku Woodstock .