Kilka słów do wolontariuszy 22 Finału

Kilka słów do wolontariuszy 22 Finału

Do napisania tych kilku słów do Was zmobilizował mnie dzisiejszy poranek, kiedy podpisywałam Wasze rozliczenia wolontariuszy. Ogarnęło mnie nie tylko wzruszenie , ale i duma!!

To Wy jesteście „ sercem” i źródłem tej, jak mówi Jurek Owsiak, „letniej zadymy w zimowa niedzielę”. Każda Wasza puszka pełna była nie tylko pieniędzy ( uzbieraliście sami ponad 35 tysięcy złotych!!!) , ale przede wszystkim dobra, wrażliwości na potrzeby innych. Dzięki Wam w Świebodzicach Orkiestra zagrała pełną parą , to Wy dajecie nam dorosłym „powera” do realizacji wszystkich dodatkowych atrakcji Finału i programu.

Pokazaliście klasę, kulturę, jednocześnie świetnie się przy tym bawiliście. Stawiajcie sobie wysoko życiowa poprzeczkę, bo jesteście nie tylko młodzi, piękni duchem , ale macie w sobie ogromny potencjał. Szkoda , że my dorośli nie zawsze to dostrzegamy

Życzę Wam zasłużonego wypoczynku po trudach semestru, odwiedzajcie nasza stronę, piszcie maile, dzielcie się swoimi wrażeniami , niech klimat „tej letniej zadymy” jeszcze trwa!!!

Z pozdrowieniami!!

Szef Sztabu Zofia Marek

Siema! Do zobaczenia na 23 Finale 11 stycznia 2015 roku i…na Przystanku Woodstock .

Dodaj komentarz