Dziękujemy za 32 Finał

Dziękujemy za 32 Finał

Kochani! I stało się !

Zagraliśmy 28 stycznia 2024 roku w 32. Finale WOŚP w nowym miejscu, w Liceum Ogólnokształcącym w Świebodzicach. I to jak zagraliśmy !

Jeszcze mocniej, ponad wszelkimi podziałami, złaknieni towarzystwa drugiego człowieka. Zagraliśmy bez narzekania na wszechobecną inflację, radośnie i kolorowo. Już wiemy, że ten Finał przejdzie do historii, jako Finał na Górce.

Znamy też deklarowaną kwotę świebodzkiego Finału! 

To niesamowity wynik!

106 288,41 zł

Ale w tej letniej zadymie w środku zimy, nie rekordy są najważniejsze. Najcenniejsze jest to, że chcieliście ze świebodzickim Sztabem grać.

Jesteśmy zbudowani Waszą postawą, która pokazuje, jak pięknie można się dzielić się dobrem. Już kiedyś powiedział nam Sztabowcom sam Jurek, że Świebodzice to Miasto Pięknych Ludzi.

Dziękujemy wszystkim, absolutnie wszystkim, którzy wsparli nasz świebodzicki Finał.

Nie chcemy tutaj nikogo wymieniać, bo boimy się, że o kimś zapomnimy. A jesteście dla nas tak samo ważni, bez wyjątku. Jeszcze dzisiaj czujemy niezwykły, pełen pozytywnej energii klimat tego dnia. Zapamiętamy go na długo.

Za rok 33 Finał, wszystkich, którzy będą chcieli z nami być, zapraszamy do współpracy ze Sztabem już na początku listopada.

Na zakończenie:

Dziękujemy Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego za gościnne mury naszego Sztabu, za podjęcie razem z nami tego wyzwania i za optymizm: uda się!

Szczególne podziękowania należą się 78 wolontariuszom 

Jesteście WIELCY!